Hollóházi porcelán bögre és cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, ap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-bogre-es-cukortarto-fedellel-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-d~II2293212
2293212
11193
390
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Hollóházi porcelán bögre és cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 és m: 9 cm
: karap_norbert