Militária

Tételek száma: 27

1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem (2x) mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN T:2,3 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal (2x) without ribbon and suspension ring. Sign.:BERÁN C:XF,F
31451.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem (2x) mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.:BERÁN T:2,3 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal (2x) without ribbon and suspension ring. Sign.:BERÁN C:XF,F

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16
1942. Magyar Érdemrend Lovagkereszt kitüntetés adományozó levelének Légrády Sándor (1906-1987) autográf aláírással ellátott egyedi akvarell terve (28x41cm)
31452.

1942. "Magyar Érdemrend Lovagkereszt" kitüntetés adományozó levelének Légrády Sándor (1906-1987) autográf aláírással ellátott egyedi akvarell terve (28x41cm)

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Budapest 1965. A Haza Szolgálatért Érdemérem arany fokozatához tartozó adományozói okirat
31453.

Budapest 1965. "A Haza Szolgálatért Érdemérem" arany fokozatához tartozó adományozói okirat

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1970. Kiváló Határőr aranyozott, zománcozott jelvény (45x33mm) T:2
31454.

~1970. "Kiváló Határőr" aranyozott, zománcozott jelvény (45x33mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1970. 25. Díszszemle 1970 Br plakett (175mm) és A jubileumi díszszemlén nyújtott kiemelkedő teljesítményért a Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség Központi Bizottsága Br plakett (175x48mm) közös fa talpon T:1-
31455.

1970. "25. Díszszemle 1970" Br plakett (175mm) és "A jubileumi díszszemlén nyújtott kiemelkedő teljesítményért a Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség Központi Bizottsága" Br plakett (175x48mm) közös fa talpon T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31456.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1970-1980. MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Kiváló Hallgató aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (28x24mm) T:1-
31457.

1970-1980. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) - Kiváló Hallgató" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény (28x24mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
~1970-1980. 11xklf zománcozott és festett fém jelvény a Magyar Néphadsereg fegyvernemeiről T:1-
31458.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1980. A szovjet-magyar közös űrrepülésre kiadott jelvénysorozat (8x) közte A Magyar Népköztársaság Űrhajósa aranyozott, műgyantás jelvény + plakett és a Szabadság szobrot ábrázoló kisplasztika együtt díszdobozban, egy darab jelvény hiányzik! T:1-,2 patina
31459.

1980. A szovjet-magyar közös űrrepülésre kiadott jelvénysorozat (8x) közte "A Magyar Népköztársaság Űrhajósa" aranyozott, műgyantás jelvény + plakett és a Szabadság szobrot ábrázoló kisplasztika együtt díszdobozban, egy darab jelvény hiányzik! T:1-,2 patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
36
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott aranyozott Br kitüntetés + ~1960-1970. Munkásőr Br kitüntetés, szalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-
31460.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés + ~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, szalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
1975. A Díszszemle Kiváló Katonája zománcozott tombak jelvény (11x81mm) + 1980. 35. Díszszemle - 1945-1980 a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:1
31461.

1975. " A Díszszemle Kiváló Katonája" zománcozott tombak jelvény (11x81mm) + 1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:1

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31462.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft