Militária

Tételek száma: 27

1869-1916. Koronás Ezüst Érdemkereszt karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és [WILH.] KUNZ - WIEN X gyártói jelzéssel T:2 kis zománchiba Hungary 1869-1916. Silver Cross of Merit with Crown hallmarked Ag decoration without ribbon, with [WILH.] KUNZ - WIEN X makers mark on suspension ring C:XF small enamel error NMK 222/223.
31439.

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:2 kis zománchiba Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with "[WILH.] KUNZ - WIEN X" maker's mark on suspension ring C:XF small enamel error NMK 222/223.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
31440.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
31441.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1873. Hadiérem kitüntetésének eredeti mellszalagja sérült állapotban (fém rögzítő hiányzik) Hungary 1873. original ribbon of the Military Medal decoration in damaged condition (metal fastener missing) NMK 231.
31442.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 karc., ph.  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF scratch, edge error NMK 133.
31443.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 karc., ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF scratch, edge error NMK 133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés. Szign.: Kautsch T:3 ph.  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration without hallmark. Sign.: Kautsch C:F edge error NMK 306.
31444.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés. Szign.: Kautsch T:3 ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration without hallmark. Sign.: Kautsch C:F edge error NMK 306.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31445.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1923. III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class decoration without ribbon C:XF,VF NMK 357.
31446.

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" decoration without ribbon C:XF,VF NMK 357.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1943. Besztercei Hotis fém díjérem mellszalag nélkül. Szign.: Ludwig (36mm) T:2,2- NMK 427.
31447.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1943. "Besztercei Hotis" fém díjérem mellszalag nélkül. Szign.: Ludwig (36mm) T:2,2- NMK 427.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
27
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem mellszalag + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül, Szign.:BERÁN + 1941. Délvidéki Emlékérem Al emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2- ph. Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal without ribbon + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary Al medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF edge error
31448.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül, Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" Al emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2- ph. Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Al medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem mellszalag nélkül + 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Al emlékérem mellszalag nélkül Szign.:BERÁN + 1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-3 ph.,patina,Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal without ribbon + 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Al medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF-F patina, edge error
31449.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Al emlékérem mellszalag nélkül Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2-3 ph.,patina,Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Al medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF-F patina, edge error

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF
31450.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft