8 000 Ft
1881 Richard Andree's Allgemeiner Handatlas in sechsundachtzig Karten mit erläuterndem Text. Bielefeld & Leipzig, 1881, Velhagen & Klasing Verlag, 2 p.+96 t.+98 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kissé kopott és kissé foltos borítóval, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal/ Half-leather-binding, in worn condition, a few pages spotty in German language.