Reklám Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2291837
13095
390
Advertisement
1940 "Schmidt János Hentes Mészáros, Bp., Vörösváry út 132. BÚÉK", feliratú gipsz malacpersely, kopott, sérült, 17x16x8 cm 2353210
13096
390
Advertisement
cca 1914 "Palugyay Sekt", Palugyay pezsgőreklám, német nyelven, rajta osztrák-magyar címerrel és katonákkal, kartonra kasírozva, 35x23 cm 2350080
13097
390
Advertisement
Grand Hotel Borhegyi újdonság. Borhegyi F. Rt. prospektusa, benne koktél receptekkel. Bp., Szirmai-ny., 6 sztl. lev. Fűzött haránt-alakú papírkötés, illusztrált borítóval (Bp. Klösz-ny.), 14x23,5 cm 2350305
13098
390
Advertisement
Jack Daniels whiskey modern tükör reklám tábla, műanyag keretben, 32x22 cm 2350301
13099
390
Advertisement
Lucky Strike modern fém reklám tábla, apró kopásnyomokkal, 59x39 cm 2349484
13100
390
Advertisement
3 Julius Meinl fém kávés csatos doboz. klf méret. 17 cm, 15 cm.Kopásokkal. 2349488
13101
390
Advertisement
3 db retro kakaós fém doboz klf méretben. 12-18 cm . 2347390
13102
390
Advertisement
Közel 100 darabos szalvéta gyűjtemény kb 1970-es évek 2352285
13103
390
Advertisement
cca 1930 Weisz Manfréd által gyártott Szent István cikóriakávés fém doboz, kopásokkal, 14×9×7 cm 2352958
13104
390
Advertisement
3 db régi, festett reklámos fém doboz kopott / 3 vintage metal cigarette boxes with wear 2353151
13105
390
Advertisement
Festett fém reklámos dohányos, gyógyszeres, tűs dobozka. Aspirin, Marschell, Sphyinx szivarka, stb 5 db 2344409
13106
390
Advertisement
2 db Gentry dohányos fém doboz + orvosságos fém doboz. Kopott. 10x7 cm, 9x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft