cca 1900 Kathreiner Könyvecske. Tudnivaló magyarázatok a Kathreiner-féle Kneipp-malátakávéról és annak, mint új, igen fontos táp- és élvezeti-szernek értékéről. Bécs, "Szt. Norbert"-ny., 8 p.
cca 1900-1960 Óriási sajtószemle a XX. századból 39 db újság és magazin, közötte sok képes, sok történelmi eseménnyel foglalkozó, sok, kis helyi, vagy szakági lap, mind valamilyen szempontból érdekes, benne 3 db 1956-os újság is.
1902 Háztartás. A magyar háziasszonyok közlönye. VIII. évfolyam 1-36. szám. Kiadói kopott és foltos szecessziós egészvászon kötésben, sérült gerinccel.