Nyomtatványok Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2245659
13633
390
Printed Materials
1983 Kockás ifjúsági képregénymagazin 4. száma Pif, Pifu, Rahan, Tulipános Fanfan, stb. történetekkel. Kissé sérült borítóval, 32. o. lap tetején szakadással. 2353892
13634
390
Printed Materials
1983 Évfordulóink a műszaki és természettudományokban. 80p. 2322182
13635
390
Printed Materials
cca 1984-85 Robur science-fiction és fantasy magazin 1.-16. száma, komplett, több neves grafikus illusztrációjával (Zórád Ernő, Sajdik Ferenc, Hegedüs István stb.), részben kopott borítóval és kissé sérült gerinccel 2326368
13636
390
Printed Materials
1985 Edgar Rice Burroughs: Tarzan. hn., Atlantic Forlag. Norvég nyelvű képregény. 2351419
13637
390
Printed Materials
1986 Iron Maiden koncertjegy 2351424
13638
390
Printed Materials
1987 Deep Purple koncertjegy 2351439
13639
390
Printed Materials
1987 Genesis, Paul Young koncertjegy 2092457
13640
390
Printed Materials
1988 Telivér éves csikók árverése. Katalógus. Bábolna, 1988., Agrária. 2255835
13641
390
Printed Materials
1988 Csillagok Csatája - A Labdarúgó EB műsorfüzete, 38p 2086940
13642
390
Printed Materials
1974-1988 7 db Ludas Matyi évkönyv (1974,1980,1984-1988) Változó állapotban, közte kopott borítókkal, egy gerincen sérüléssel. 2277315
13643
390
Printed Materials
1988 Margitkert Étterem (Bp., II. ker. Margit utca 15.) menükártyája, magyar és francia nyelven. 2351396
13644
390
Printed Materials
1988-1993 4 db koncertjegy Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft