Nyomtatványok Tételek száma: 349
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2241017
13344
390
Printed Materials
Párizs, Eiffel tornyot építését bemutató nyomat 1888-1889 között. Üvegezett fa keretben, 27×40 cm 2346297
13345
390
Printed Materials
cca 1890 Thinhart és Könyves_tóth mérnökök az aldunai zuhatagoknál a hajóútban lévő vízalatti sziklák eltávolítására alkalmazandó módszerének illetve használandó készülékének leírása (Vaskapu szabályozás) 10 p. 33 cm 1863437
13346
390
Printed Materials
1890 A Földművelésügyi Magyar Királyi Ministerium Vízrajzi osztályának Évkönyvei III. kötet. 1888-iki (harmadik) évfolyam. Szerk.: Péch József. Bp.,1890,(Franklin-ny.),96 p.+2 t.+II-VI.,VIII. mellékletek (I-X,XII-XIV. táblák. Kiadói félvászon-kötés, hiányos mellékletekkel. 2349012
13347
390
Printed Materials
cca 1896 Keramika I., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm 2349010
13348
390
Printed Materials
cca 1896 Ázsiai népfajok, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm 2349006
13349
390
Printed Materials
cca 1896 Európai népviseletek II., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm 2349004
13350
390
Printed Materials
cca 1896 Magyar nemzeti viseletek II., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm 2348986
13351
390
Printed Materials
cca 1896 Címerek, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm 2348983
13352
390
Printed Materials
cca 1896 Törzsmének a magyar állami ménesekben, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, javított, 22,5x28 cm 2348970
13353
390
Printed Materials
cca 1896 Vízi növények, litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 22,5x28 cm 2348963
13354
390
Printed Materials
cca 1896 Máriafalvai templom főoltára., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 22,5x28 cm 2348959
13355
390
Printed Materials
cca 1896 Európai népviseletek I., litográfia, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., paszpartuban, 22,5x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft