900 Ft
2,43 EUR, 2,65 USD
1928 Pásztortűz. 1928. VII. 29., XIV. évf. 15. sz., Szerk.: Áprily Lajos, Gyallay Domokos, György Lajos, Reményik Sándor. Kolozsvár, Minerva-ny., 337-360 p. Illusztrált borítóval, egy lap szélén a szöveget nem érintő sérüléssel.