Játékok

Tételek száma: 39

Kulccsal felhúzható dobos és lovas Pinokkió figurák. Működő, jó állapotban 14 cm, 19 cm
12072.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
3 db régi játékbaba, h: 40 cm, 21,5 cm, 21 cm
12073.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Műanyag baba alkatrészek, fej, test, kezek, lábak
12074.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Babylon retró építőjáték, 10 db golyó hiánnyal, eredeti sérült, ragasztott dobozában.
12075.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Orosz műanyag építőjáték, eredeti dobozában, hiányos
12076.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fischertechnik építőjáték eredeti dobozában, leírással, kisse talán hiányos, mellé rulett játék táblája
12077.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db Marin Chiclana vintage spanyol baba figura, műanyag, díszes szövet öltözetben, arc kézzel festett: Matador, m: 44 cm és táncos, m: 27,5 cm, talapzaton jelzett, jó állapotban / 2 pcs of vintage Marin Chiclana figurines, plastic with clothes, face hand painted: matador, m: 44 cm and dancer. m: 27,5 cm, marked, in good condition
12078.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Sakk készlet. Kézzel festett, öntött fém bábukkal. Kopottas fa tábla 40x40 cm
12079.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gombfoci tétel, különböző csapatok az 1970-es évektől a 2000-es évekig, részben hiányos
12080.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
19
2 db rubik kocka (lyukas, kígyós), eredeti bontatlan csomagolásban
12081.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zodiac, der astrologische Computer, horoszkóp-számítógép játék, saját, kissé sérült dobozában, eredeti német nyelvű kézikönyvvel és leírással, jó állapotban, elem cserére szorul.
12082.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Capitaly társasjáték eredeti dobozában, leírás nélkül, sérült dobozzal, játéktábla egyik sarkában kissé sérült
12083.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft