Bolhapiac

Tételek száma: 506

Egyiptomi fém nyaklánc türkiz színű kövekkel 120 cm
11818.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bőr borítású réz távcső, használatból eredő kopásnyomok, lencsén enyhe karc. 8,5 x 10 cm
11819.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Öreg bölcs, afrikai antilop agancsból faragott, m:18 cm
11820.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Harting & Helling akkumulátor töltő BL 10, eredeti kartondobozában, 5x8,5x19 cm
11821.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bizsu tétel, többségében nyakláncok, részben ásványokkal
11822.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
3 db plakett, fa, kerámia, közte Baja, Rába és egy lengyel feliratú, d: 10 cm, 12 cm, 18x20 cm
11823.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Virágmintás dekoratív legyező, fa-szövet, részben áttört fa résszel, kartondobozban, jó állapotban
11824.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11825.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fa faragott doboz réz berakásokkal, 17x9,5x5 cm
11826.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A Diadal Magyar Szivarkapapír és Szivarkahüvelygyár papírdoboza, 17x8x4 cm
11827.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bizsu tétel nyakláncokkal, függőkkel stb.
11828.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Régi Árpád fa szivaros doboz, angol felirattal az oldalán és az alján (State of Ohio...), feltehetően amerikai magyar gyártmány, magyar címerrel és Árpád vezérrel ráragasztott papírsávon díszített, kopott, sérült, gyűjtői ritkaság! 6x13,5x23,5 cm/ Old Árpád cigar case, with English description on the side and the bottom (State of Ohio...), probably made by US immigrants from Hungary, decorated with Hungarian coat of arms, damaged, rare collectors item 6x13,5x23,5 cm
11829.

Régi Árpád fa szivaros doboz, angol felirattal az oldalán és az alján ("State of Ohio..."), feltehetően amerikai magyar gyártmány, magyar címerrel és Árpád vezérrel ráragasztott papírsávon díszített, kopott, sérült, gyűjtői ritkaság! 6x13,5x23,5 cm/ Old Árpád cigar case, with English description on the side and the bottom ("State of Ohio..."), probably made by US immigrants from Hungary, decorated with Hungarian coat of arms, damaged, rare collector's item 6x13,5x23,5 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft