Bolhapiac

Tételek száma: 506

3 db furdancs fa markolattal, kopottak, az egyik szúrágta, 26, 30 és 45 cm
11758.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Régi fém szorító fa nyéllel, egy helyen törött, kopott, 37x12 cm
11759.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Régi fém szorító, franciakulcshoz hasonló, rozsdás, 30,5x9 cm
11760.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Öntöttvas szenes vasaló, kopásnyomokkal, 21x23 cm
11761.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lábakon álló paradicsomprés, fa, sérült, Készült A. G. 1924 és B. M. feliratokkal, 47x11x35 cm
11762.

Lábakon álló paradicsomprés, fa, sérült, "Készült A. G. 1924" és "B. M." feliratokkal, 47x11x35 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Keleties stílusú, 6 darabos japán fa alátét készlet, kerek dobozban, kis karcolásokkal, 9,5x5 cm
11763.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12 db zománcozott fém tálca, jó állapotban, 17,5x10 cm
11764.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4 db alpakka fém tál, különböző feliratokkal, az egyik csorbákkal, d: 21-25 cm
11765.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dunacorso alpakka fém tálca + 10 db csésze, néhány rozsdás, 32x22,5 cm és 9x4,5 cm
11766.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Öntöttvas szenes vasaló sárkányos nyitóval, fa fogantyúval, kopásnyomokkal, 24x21 cm
11767.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Öntöttvas szenes vasaló oroszlános nyitóval, fa fogantyúval, kopásnyomokkal, 23x22 cm
11768.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Faragott fa ládika kulcs nélkül, jó állapotban, 24x17x7,5 cm
11769.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft