2 db Monacot ábrázoló, akvarellek után készült nyomat, üvegezett keret... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/2-db-Monacot-abrazolo-akvarellek-utan-keszult-nyomat-uvegezett-keretben-24x35-cm-keret-be~II2244038
2244038
11684
390
Flea Market
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: 2 db Monacot ábrázoló, akvarellek után készült nyomat, üvegezett keretben, 24x35 cm, keret belső méret: 28×38 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: