2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Hock János: Vigasztalások könyve. Elmélkedések és hangulatok. Bp., 1903., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.