1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Dr. Lederer Emma: Egyetemes művelődéstörténet: Bp., 1935., Káldor. Kiadói egészvászon-kötésben, laza kötéssel, kopott borítóban. Iskolai ajándék kötet (1940), Brisits Frigyes (1890-1969) ciszterci szerzetes, gimnáziumi tanár, igazgató, irodalomtörténész, Vörösmarty-kutató saját kezű aláírásával.