17629.
390. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
15 000 Ft
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. IV. kiadás. Bp., 1934, M. Kir. Állami Nyomda, 424 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel és javított kötéssel, kopott borítóval, a lapszéleken kis foltokkal, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal, jegyzetekkel, intézményi és névbélyegzővel.