Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. Első kiadás. Bp., 1871. Pesti Könyvnyomda, 2+XXXXVII+581 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, igényesen pótolt lapokkal (az első 16 lap, 98-111 oldal, és 178-191 oldalak között), egy lap kétszer lett bekötve (az egyik pótolt lap), két helyen felcserélt lapokkal (XXXI/XXXII., XXXIX/XXXX.), számos restaurált lappal, foltos lapokkal, de hiánytalan állapotban.
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. Második kiadás. Edtitio Secunda.; Függelék a magyar gyógyszerkönyv második kiadásához. Additamentum ad Edititonem Secundam Pharmakopoeae Hungaricae. Bp., 1888-1896, Athenaeum, XLV+51; 716 p. Magyar és latin nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, számos restaurált lappal, tulajdonosi névbélyegzőkkel, közte a ceglédi Zalai Ede Gyógyszertára a "Reményhez" bélyegzéssel.
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. [Magyar és latin kötet egybekötve.] III. kiadás. Edito Tertia. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, XX+414; 4+XIII+430 p. Magyar és latin nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, jegyzetekkel, névbélyegzőkkel, kissé foltos lapokkal, közte vésztői "Magyar Koronához" Petry József Gyógyszertára bélyegzéssel.
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. IV. kiadás. Bp., 1934, M. Kir. Állami Nyomda, 424 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel és javított kötéssel, kopott borítóval, a lapszéleken kis foltokkal, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal, jegyzetekkel, intézményi és névbélyegzővel.
Bernolák Kálmán-Gyertyánffy Ernő: Számtan és mértan. A leánygimnáziumok és leánylíceumok III. osztálya számára. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi-ny., 90 p. Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadt, a könyvtest elvált a borítótól.
Illyés Géza dr.: Urologia. Gyakorló orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, 1931, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, első néhány lap kijár.
Anghi Csaba (szerk.): Szaktanácsok az élővilág köréből. Közlik: Az Állat- és Növénykert tudományos munkatársai. 22. szám. Bp., 1965. Kiadói papírkötés, jó állapotban.