Könyvek: Militária - Katonaság Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2353906
16561
390
Books: Military
Tolnai A világháború története 1914-1918 I-VI.. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. Több szász képpel, eredeti felvételekkel, és térképekkel. Bp., é.n. [1928-1931], Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállat Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé viseltes állapot, laza kötések 2311885
16562
390
Books: Military
Anatole France: Ce que disent nos morts Paris, 1916. minden oldalon Bernard Naudin litográfiáival. Kiadói papírkötésben. A francia hadsereg dicső halottaira emlékező kiadvány 19p. Merített papíron, papírkötésben. 2353896
16563
390
Books: Military
Babucs Zoltán: Jászmagyar honvédek albuma (1921-1945). Dedikált! . Barót, 2017. Tortoma. Kiadói kartonált papírkötés. 2162618
16564
390
4800
Books: Military
1936 Szabó Károly: Hosszúpihenő... Karikatúrák a katonaéletből. Rajzolta: Szabó Károly. Szombathely, 1936., Marineum Rt., 64 (49 (fekete-fehér)+15 (színes, felragasztott)) t. Kiadói szakadt, javított papírmappában, hiányos (100 t.-val lenne teljes.) Egyetlen kiadás. 2352558
16565
390
Books: Military
1995 Hadtörténelmi Közlemények. 108. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam. Az egyik borító hátán sérülés nyommal. 2352556
16566
390
Books: Military
1994 Hadtörténelmi Közlemények. 107. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam. 2352553
16567
390
Books: Military
1992 Hadtörténelmi Közlemények. 105. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam. 2352554
16568
390
Books: Military
1993 Hadtörténelmi Közlemények. 106. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam. 2352551
16569
390
Books: Military
1990 Hadtörténelmi Közlemények. 103. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam. Mátyás Király halálának 500. évfordulójára szóló emlékszámmal (1. sz.) 2352547
16570
390
Books: Military
1991 Hadtörténelmi Közlemények. 104. évf. 1-4 sz. Teljes évfolyam. 2203861
16571
390
Books: Military
Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. 4 térképvázlattal. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban. 2287969
16572
390
Books: Military
Háborús előadások. A Sárospataki Irodalmi Kör kiadványai. Értekezések I. Sárospatak, 1916, Ref. Főiskola Könyvnyomdája. Kiadói papír borításban, sérült gerinccel, kijáró lapokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft