Koller Robert (?-): Dupla kompozíció. Vintage fotóművészeti alkotás, p... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Fotomuveszet/Foto~500022/Koller-Robert-Dupla-kompozicio-Vintage-fotomuveszeti-alkotas-papir-hatoldalan-jelz~II2240448
2240448
12567
390
Photo
Leírás: Koller Robert (?-): Dupla kompozíció. Vintage fotóművészeti alkotás, papír, hátoldalán jelzett. Szélein kissé sérült. 30x39,5 cm
: tánczos_gábor