Fotó

Tételek száma: 475

1960 Sztálinvárosba román párt- és kormányküldöttség érkezett, vintage fotó, 20,4x17 cm
12944.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1850 Dagerrotípia másolata egy magyar tisztről, feliratozott fénykép, a hátoldalon halvány pecsét a másolat készítőjéről, 24x19 cm
12945.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1916 Tekia (Szerbia), szövő szerb nő, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából, 1 db jelzés nélküli vintage fotó, de képoldalon a szerző által feliratozva, 11,4x8,5 cm, karton 24,8x16,1 cm
12946.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1939 Budapest, a Metrocolor fotostúdióban készült vintage fotó, színezve, kasírozva, hátoldalán matrica, 23,5x17 cm
12947.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1938 Mátyás király és Beatrix királynő a Magyar Filmiroda fényképein, 2 db vintage fotó, az egyik feliratozva, a másik jelzett (a képmező jobb alsó sarkában), 16x12,5 cm
12948.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930 Bp., Egy előadás hallgatói, falon Ferenc József és Sisi képével, 2 db fotó, pecséttel jelzett, 17×23 cm
12949.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1939 Kárpátalja visszacsatolásának az előestéjének a díszvacsorájáról készített fotó, kartonra ragasztva, hátulján nevek: Cserni, Hetényi, Spitzer stb., 17x23,5 cm
12950.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 Hölgy és két férfi portréja, fotó kartonon, H. Axtmann plaueni műterméből, 15x12 cm
12951.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900-1910 Lovasportré, keményhátú fotó, Lechnitzky Ottó besztercebányai műterméből, a kartonok sarkain kis sérüléssel, 17x22 cm
12952.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
cca 1935 Budapesti Férfiszabók és Fiúruhakészítők Ipartestületének 50ik jubiláris vezetősége. Hátoldalán pecséttel jelzett vintage tablófotó Brunhuber budapesti műterméből. Kartonra kasírozva, kissé kopott, 17x20,5 cm
12953.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fémépítő játékokkal játszó kisfiú, üvegnegatív, 6×9 cm
12954.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kisfilm negatívok berakó albumban az 1940-1950-es évektől, sok Balaton, strandolás, tájak témában
12955.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft