Csanády András (1929- ): Csíkszentdomokosi templom. Rézkarc, papír, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csanady-Andras-1929-Csikszentdomokosi-templom-Rezkarc-papir-jelzett-Foltos-Fa-keretbe~II2348203
2348203
10039
390
Leírás: Csanády András (1929- ): Csíkszentdomokosi templom. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Fa keretben. 29×39 cm
: pelikán_kristóf