Barkász Lajos (1884-1960): Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fa k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Barkasz-Lajos-1884-1960-Taj-Olaj-vaszon-javitott-Dekorativ-fa-keretben-35-5x45-cm~II2351643
2351643
10015
390
34000
Kikiáltási ár:
34 000 Ft 91,89 EUR , 100,00 USD
Leírás: Barkász Lajos (1884-1960): Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fa keretben, 35,5x45 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: