Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéle. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé sé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Erdoszele-Ceruza-papir-Uvegezett-kisse-serult-fa-keretben-25x3~II2207509
2207509
10435
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéle. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 25x34 cm
: scanner