Koszta J. jelzéssel: Földmunkás. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Koszta-J-jelzessel-Foldmunkas-Olaj-vaszon-Dekorativ-fa-keretben-61x80-cm~II2350768
2350768
10322
390
30000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Koszta J. jelzéssel: Földmunkás. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 61x80 cm
: pelikán_kristóf