Reichenbach porcelán vázák, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Reichenbach-porcelan-vazak-3-db-matricas-jelzett-kis-kopasokkal-m-18-5-cm-24-cm~II2339568
2339568
11231
389
Leírás: Reichenbach porcelán vázák, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 18,5 cm, 24 cm
: karap_norbert