Hollóházi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Hollohazi-porcelan-bonbonier-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-4-5-cm-13-5x9-cm~II2340296
2340296
11157
389
Leírás: Hollóházi porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 4,5 cm, 13,5x9 cm
: karap_norbert