Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 67
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2343962
31421
389
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" Br jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." és "LUDVIG BP" jelzéssel (23mm) T:2 2323087
31422
389
Numizmatika
~1940. "Erdélyért" festett Al kitűző T:2 2338408
31423
389
Numizmatika
~1945. "Kossuth címer" zománcozott gomblyukjelvény T:2,2- 2344360
31424
389
100000
Numizmatika
1948. "Mintagazda - a több termelésért" zománcozott kitüntetés hátlapon "MÁP" beütéssel és "1053" sorszámmal, sérült eredeti tokban (65x45mm) (383. árverés 31703. igazolvány tételéhez) T:1- zománchiba
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2278105
31425
389
3400
Numizmatika
1949. "X. Főiskolai Világbajnokság - VIT 1949 Budapest" zománcozott "JURY (Zsüri)" jelvény (40x60mm) + "X. Főiskolai Világbajnokság - VIT 1949 Budapest" zománcozott jelvény (25x17,5mm) T:1- 2324172
31426
389
Numizmatika
~1950. "Kiváló dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, dombornyomott Rákosi-címeres eredeti tokban T:1- 2337086
31427
389
Numizmatika
~1950. 7db-os sportérem tétel, ebből 4db eredeti (1db sérült) tokban T:2-3 2342949
31428
389
Numizmatika
1951. "Anyasági Érdemérem II. fokozata" aranyozott és ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti sérült tokban, viselői igazolvánnyal T:1-
Hungary 1951. "Medal of Merit for Mothers, 2nd Grade" gilt and silver plated Br decoration with ribbon , in original, damaged case, with bearer's ID C:AU
NMK 546. 2337071
31429
389
Numizmatika
1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal + ~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon T:2 2343991
31430
389
Numizmatika
1955. "50 éves a Textil Szakszervezet" jelvény (3x) T:2-,3 2336359
31431
389
Numizmatika
1956. "B.T.S.B. (Budapesti Testnevelési és Sportbizottság) Természetjáró CS.B. - Női II. oszt." zománcozott fém jelvény (27x30mm) T:1- 2278108
31432
389
30000
Numizmatika
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1
Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon C:UNC
NMK 611. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft