19107.
389. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Aranyozott ezüst(Ag) fűszeres kanál, zománc díszítéssel, 2 db, jelzett (orosz fémjel), h: 5,2 cm, bruttó: 6,46 g