Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 27

2 db Erkel Ferenc Bánk Bán c. operájával kapcsolatos könyv: Operaismertetők 6. Szövegét írta Egressi Béni, zenéjét szerezte Erkel Ferenc. Ismerteti Radnai Miklós. Bp., é.n., 	Singer és Wolfner. Kottarészletekkel. Kiadói kopott papírkötés, címlapon ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel. + Vámosi Nagy István, Várnai Péter: Bánk Bán az operaszínpadon. Operadramaturgiai tanulmány. Bp., 1960, Zeneműkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
13051.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13052.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13054.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13055.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13056.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fantóné - Hajdu - Hernádi - Komjáthy (szerk.): Czerny. Könnyű technikai gyakorlatok I. Hatodik kiadás. Bp., 1963, Zeneműkiadó. + Hajdu - Hernádi - Kassai - Komjáthy (szerk.): Czerny - Bertini Etüdök. Bp., 1970, Editio.
13058.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13059.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13060.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Simándy József újra megszólal ... A nagy művész nyilatkozatai, a vele készült riportok és jubileumainak dokumentumai. Összeáll. és szerk.: Simándi Péter. Bp., 2006., Pro Patria, Pro Musica 1997. Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerkesztő, Simándy József fia, Simándi Péter által dedikált.
13061.

Simándy József újra "megszólal" ... A nagy művész nyilatkozatai, a vele készült riportok és jubileumainak dokumentumai. Összeáll. és szerk.: Simándi Péter. Bp., 2006., "Pro Patria, Pro Musica 1997." Színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerkesztő, Simándy József fia, Simándi Péter által dedikált.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kroó György: Rácz Aladár. 3 db bakelit lemezzel. Bp, 1979, Zeneműkiadó. Egészvászon kötésben, egy helyen szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
13062.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft