Mauser M98 II.- Luger géppisztoly Denix márkájú igényes gyűjtői replikája, olajozva, mozgó alkatrészekkel, elsüthető stb, eredeti dobozában 59 cm + hozzá való tár eredeti dobozában
1933 Az Est. Politikai napilap. 1933. dec. 14. XXIV. évf. 283 sz. Szerk.: Miklós Andor, 16 p. A címlapon Gróf Széchenyi Aladár reviziós beszédének a hírével: "Nincs messze az idő, amikor a magyarlakta területek visszakerülnek hozzánk."
Sohr-Berghaus Universal-Atlas der neueren Erdbeschreibung über alle Theile der Erde in 114 Blättern. Herausgegeben von Dr. K. Sohr und F. Handtke. 5. Auflage. Glogau, 1857. Flemming. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, részben hiányos gerinccel, erősen foltos lapokkal / With missing spine. Most of the pages are stained