Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 212
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2343027
30607
389
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1984. "MÉE / Tíz éves a Kalocsai Csoport" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo KA1 2322975
30608
389
7500
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1987. "MÉE Szeged / József Attila halálának 50. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,51g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) Adamo SG18 2322976
30609
389
6500
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Alba Regia Szervezete államalapítónk halálának emlékére / Szent István 1938 fejereklyetartó 1777" Ag emlékérem (35,37g/0.835/42,5mm) T:PP 2297494
30610
389
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (35,70g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
Adamo SG24 2334885
30611
389
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Petőfi útja sorozat V. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- 2336419
30612
389
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1991. "Pax Vobis - Béke veletek 1945-1956." aranyozott emlékérem (65mm) T:2 2334715
30613
389
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1991. "MÉE Székesfehérvár - II. Ulászló - II. Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SF17 2334922
30614
389
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1991. "90 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / MNT" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo MNT14 2334712
30615
389
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1991. "MÉE Székesfehérvár - II. Vak Béla - II. Géza" Br emlékérem (42,5mm) T:1
Adamo SF16 2237921
30616
389
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" Br és peremen jelzett Ag emlékérem pár eredeti tokban, tanúsítvánnyal (36g/0.925/42,5mm) T:1,PP kis patina 2152337
30617
389
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" Br és peremen jelzett Ag emlékérem pár eredeti tokban, tanúsítvánnyal (33,79g/0.925/42,5mm) T:1,PP felületi karc 2343965
30618
389
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 2002. "Kossuth Lajos 200 éve született" Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,61g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft