Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 36

17186.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ötszámjegyű szorszám és szögmértani táblák. Összeáll.: Dr. Lutter Nándor. Bp., 1880., Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötésben.
17187.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bloch Iván: Korunk nemi élete. Tekintettel korunk műveltsége. Bp., 1910, Kostyál Jenő. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17188.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Charles Baudouin: Az önfegyelmezés művészete. (Psychaogia.) Völgyesi Ferenc előszavával. Ford.: Bán Aladár. Lélek és Természettudomány. Bp.,[1927], Novák Rudolf, 67+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
17189.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bród Miksa dr. Egészség és jólét. Hogyan érhető el. Bp., é.n. Elet és egészség. Kiadói papírkötésben
17190.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Törődjünk Egészségünkkel! sorozat 4 kötete:  Nemessúri Mihály: Sport és egészség, Krámer Mihályné-Szőke Sándorné: A táplálkozás titkai, Kneffel Pál: Nyári örömök, nyári veszedelmek, Irányi Jenő: A természet gyógyító erői: gyógyvíz, napfény, éghajlat. Bp.,1960-1963,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés, az egyik borítón hiánnyal.
17191.

"Törődjünk Egészségünkkel!" sorozat 4 kötete: Nemessúri Mihály: Sport és egészség, Krámer Mihályné-Szőke Sándorné: A táplálkozás titkai, Kneffel Pál: Nyári örömök, nyári veszedelmek, Irányi Jenő: A természet gyógyító erői: gyógyvíz, napfény, éghajlat. Bp.,1960-1963,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés, az egyik borítón hiánnyal.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Törődjünk Egészségünkkel! sorozat 3 kötete:Varga Ervin: Idegesség-betegség, Miért káros az elhízás, Rodé Iván: Őszinte szavak a rákról. Bp.,1959-1962,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés
17192.

"Törődjünk Egészségünkkel!" sorozat 3 kötete:Varga Ervin: Idegesség-betegség, Miért káros az elhízás, Rodé Iván: Őszinte szavak a rákról. Bp.,1959-1962,Egészségügyi Minisztérium Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Maria Treben: Gyemekbetegségek. Megelőzés, felismerés, gyógyítás. Bp., 1991, Ökoszerviz Kft. Ford.: Dr. Sárközy Péter. Színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés kopottas állapotban.
17193.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17194.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17195.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Katona Ferenc: Az agykutatás története. Bp., 2005. Medicina Könyvkiadó Zrt., Kiadói kartonálásban
17196.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Missura Tibor: Életem, hivatásom tükrében. Gondozta, sajtó alá rendezte és kiadja: Missura Katalin. Bp.-St. Gallen, 2010.,(Accordia.) Kiadói kartonált papírkötés. Az összeállító és kiadó, Missura Katalin által dedikált.
17197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft