Javítási utasítás a Csepel D-350 tehergépkocsihoz. I. rész. Bp., 1950,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1000011/Javitasi-utasitas-a-Csepel-D-350-tehergepkocsihoz-I-resz-Bp-1950-Arpad-Gyula-Kiadoi-~II2337352
2337352
17248
389
Books: Technics
Leírás: Javítási utasítás a Csepel D-350 tehergépkocsihoz. I. rész. Bp., 1950, Árpád Gyula. Kiadói félvászon kötésben.
: ra