Tétel

Kikiáltási ár:

900 Ft
2,34 EUR, 2,50 USD

Leírás:

A Magyar néprajztudomány bibliográfiája 1955-1960. Szerk.: Sándor István. Bp., 1971, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, kopott állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.