Jávorka Sándor-Árokszállásy Zoltán-Bánhegyi József-Boros Ádám-Hortobág... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1000007/Javorka-Sandor-Arokszallasy-Zoltan-Banhegyi-Jozsef-Boros-Adam-Hortobagyi-Tibor-Sztala-Od~II2340312
2340312
17112
389
Books: Gastronomy and Gardening
Leírás: Jávorka Sándor-Árokszállásy Zoltán-Bánhegyi József-Boros Ádám-Hortobágyi Tibor-Sztala Ödön: Növényhatározó. Szerk.: Hortobágyi Tibor. Bp., 1955, Tankönyvkiadó, 707 p. Második kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, laza fűzéssel.
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: