16578.
389. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
Wollanka József: Raffael. Művészeti könyvtár. Bp., 1906, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai.), 1 t+222+1 p.+12 t. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, ajándékozási sorokkal.