4 000 Ft
Zsoldos László: Egy kosár szamóca és más elbeszélések. Bp., 1904, Rákosi Jenő, 218+6 p. Első kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Leszik-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval.