Rejtő Jenő (P. Howard): Piszkos Fred, a kapitány. Bp., 1958, Albatrosz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Rejto-Jeno-P-Howard-Piszkos-Fred-a-kapitany-Bp-1958-Albatrosz-Kiadoi-papirkotes-ki~II2342715
2342715
17506
389
Leírás: Rejtő Jenő (P. Howard): Piszkos Fred, a kapitány. Bp., 1958, Albatrosz. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
: sza