3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1993, Protokoll '96 Kft. Kiadói kemény papírkötés. Kis kopásokkal, de jó állapotban. + Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp.,1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.