Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft

30

Leírás:

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével rézfénymetszetben. Bp., 1893., Athenaeum, 6+231 p. + 20 t. (hártyapapírral védett heliogravűrök.) Harmadik díszkiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon díszkötésben, Gottermayer-kötés, az elülső kötéstáblán selyemplakettre festett címképpel, dúsan aranyozott lapélekkel, egy hártyapapír hiányzik, foxing foltos hártyapapírokkal, a gerincen és az elülső kötéstáblán található apró sérüléstől, valamint a borítón és a gerincen található apró kopásnyomoktól, kis foltoktól eltekintve, jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras