Herczeg Ferenc Emlékezései I-III. köt. I. köt.: A várhegy. II. köt.: A gótikus ház. Bp., 1933-1939, Singer és Wolfner. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés. Az első kötetben a szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) aláírásával.
+ Herczeg Ferenc Emlékezései III. köt.: Hűvösvölgy. Bp., 1993, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.