12448.
389. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1935-36 Velencei utazás felvételei, össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm