https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 411

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1920-1930 Budapest, Piarista köz, fotó, 8,5×6 cm
12443.

cca 1920-1930 Budapest, Piarista köz, fotó, 8,5×6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
4
cca 1880 Magas-Tátra, Menedékház a Miklós-tónál, feliratozott fotó, 10,5×16 cm / Vysoké Tatry
12444.

cca 1880 Magas-Tátra, Menedékház a Miklós-tónál, feliratozott fotó, 10,5×16 cm / Vysoké Tatry

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
11
cca 1880 Magas-Tátra, Hotel Klimo, feliratozott fotó, 10,5×16 cm / Vysoké Tatry
12445.

cca 1880 Magas-Tátra, Hotel Klimo, feliratozott fotó, 10,5×16 cm / Vysoké Tatry

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
7
cca 1940 Fakutyázók és korcsolyázók a befagyott Balatonon, művészfotó, 17×11,5 cm
12446.

cca 1940 Fakutyázók és korcsolyázók a befagyott Balatonon, művészfotó, 17×11,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1874 A pécsi Gyár utcai reáliskola vizitkártya méretű tablóképe, korai helytörténeti emlék, feliratozva, szép állapotban, 10,5×6,5 cm
12447.

1874 A pécsi Gyár utcai reáliskola vizitkártya méretű tablóképe, korai helytörténeti emlék, feliratozva, szép állapotban, 10,5×6,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
5
cca 1935-36 Velencei utazás felvételei, össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm
12448.

cca 1935-36 Velencei utazás felvételei, össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1919-37 össz. 2 db fotó Belgrádról: 1917, egy épület bontása vagy építése az I. világháború után, előtérben lovaskocsi és autó, hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x11,5 cm + 1937 a belgrádi Színház-tér (mai Köztársaság tér) Mihály szerb fejedelem lovasszobrával, villamosokkal, lovaskocsikkal, autókkal és balról az Állami Jelzálogbank épületével, amely épületben a fegyverszüneti szerződést aláírták, hátoldalán feliratozott vintage fotólap, 9x14 cm / cca 1919-37 2 vintage photos of Belgrade, Serbia, with one of them depicting a contruction, reconstruction or demolition of a building after World War I, 9x11,5 cm, another showing the Theatre square, now Republic Square with tram in 1937, 9x14 cm, both of them with description in Hungarian on the reverse
12449.

cca 1919-37 össz. 2 db fotó Belgrádról: 1917, egy épület bontása vagy építése az I. világháború után, előtérben lovaskocsi és autó, hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x11,5 cm + 1937 a belgrádi Színház-tér (mai Köztársaság tér) Mihály szerb fejedelem lovasszobrával, villamosokkal, lovaskocsikkal, autókkal és balról az Állami Jelzálogbank épületével, amely épületben a fegyverszüneti szerződést aláírták, hátoldalán feliratozott vintage fotólap, 9x14 cm / cca 1919-37 2 vintage photos of Belgrade, Serbia, with one of them depicting a contruction, reconstruction or demolition of a building after World War I, 9x11,5 cm, another showing the Theatre square, now Republic Square with tram in 1937, 9x14 cm, both of them with description in Hungarian on the reverse

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1936-37 Capri utazás felvételei, néhány érdekes helyszínnel: Axel Munthe (1857-1949) svéd születésű orvos és pszichiáter villájáról Anacapriban, Piccola marina stb., össz. 7 db vintage fotó, 9x6 cm/ Photos of trip to Capri with some interesting places: Villa of swedisch medical doctor and psychiatris Axel Munthe (1857-1949) in Anacapri, Piccola marina etc., 7 vintage photos, 9x6 cm
12450.

cca 1936-37 Capri utazás felvételei, néhány érdekes helyszínnel: Axel Munthe (1857-1949) svéd születésű orvos és pszichiáter villájáról Anacapriban, Piccola marina stb., össz. 7 db vintage fotó, 9x6 cm/ Photos of trip to Capri with some interesting places: Villa of swedisch medical doctor and psychiatris Axel Munthe (1857-1949) in Anacapri, Piccola marina etc., 7 vintage photos, 9x6 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1937 Balatoni felvételek, 7 db vintage NEGATÍV (hajó, móló, vitorlás, Tihany, napfürdő), 6x9 cm
12451.

cca 1937 Balatoni felvételek, 7 db vintage NEGATÍV (hajó, móló, vitorlás, Tihany, napfürdő), 6x9 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Balatoni fényképek, 1912 és 1948 között készült, 10 db feliratozott vintage fotó (Siófok, Balatonalmádi, Balatonkenese, Balatonlelle), 6x9 cm és 9x14 cm között
12452.

Balatoni fényképek, 1912 és 1948 között készült, 10 db feliratozott vintage fotó (Siófok, Balatonalmádi, Balatonkenese, Balatonlelle), 6x9 cm és 9x14 cm között

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1890 Budapesti lóvasút, a Nyugati pályaudvar és a Vágóhíd között közlekedő járat (a tetején jól olvasható feliratok szerint), 1 db NEGATÍV, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából, 4x5 cm
12453.

cca 1890 Budapesti lóvasút, a Nyugati pályaudvar és a Vágóhíd között közlekedő járat (a tetején jól olvasható feliratok szerint), 1 db NEGATÍV, Fekete György (1904-1990) budapesti fényképész hagyatékából, 4x5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
7
cca 1870 Pest, nyárilak a Margitszigeten, keményhátú fotó, Pest, Zograf és Zinlser pecséttel a hátoldalán, M. Insel és Hofraths G. írással a hátoldalán, 6x10 cm
12454.

cca 1870 Pest, nyárilak a Margitszigeten, keményhátú fotó, Pest, Zograf és Zinlser pecséttel a hátoldalán, "M. Insel" és "Hofraths G." írással a hátoldalán, 6x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz