Járitz Józsa (1893-1986): Női portré tanulmány, 1915. Szén, , papír. J... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/389/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Jaritz-Jozsa-1893-1986-Noi-portre-tanulmany-1915-Szen-papir-Jelzett-Uvegezett-fa-k~II2336121
2336121
10130
389
Leírás: Járitz Józsa (1893-1986): Női portré tanulmány, 1915. Szén, , papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 61x45,5 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: