Üvegtárgyak Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2328539
11344
388
Glass-objects
Csizma formájú üveg, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm 2327385
11345
388
Glass-objects
Vegyes üveg tétel, össz. 9 db: Kínáló műanyag fogóval, 7,5x15,5x23 cm + kínáló, 3,5x10x24 cm + fűszertartó + 6 db tálka, d: 8 cm, m. 3,5 cm. Mind apró kopásnyomokkal 2334094
11346
388
Glass-objects
Sárgás anyagában színezett hutaüveg dísztál, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm 2326492
11347
388
Glass-objects
Üveg bonbonniere, gyertyatartó. Kézzel festett, aranyozott, hibátlan. m: 18 cm, d: 11 cm 2325232
11348
388
Glass-objects
Rücskös üveg váza. Formába öntött, anyagában színezett, egyik rücskön sérüléssel. 25,5 cm 2317270
11349
388
Glass-objects
Vörös ólomkristály váza. Hibátlan. 22 cm 2317276
11350
388
Glass-objects
Vörös ólomkristály váza. Hibátlan. 20 cm 2325569
11351
388
Glass-objects
Üveg hamutálka, Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 20 cm 2329923
11352
388
Glass-objects
Régi parfümös üveg fújókával, hibátlan, m: 9 cm 2326162
11353
388
Glass-objects
12 db patikai gyógyszeres üveg, különféle méretekben. 2329359
11354
388
Glass-objects
Rózsamintás üveg váza, csorbákkal, m: 15,5 cm 2328731
11355
388
Glass-objects
2 db rózsaszín/lila váza, hibátlan állapotban, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft