Porcelán csésze aljjal, aranyszínű és figurális dekorral, matricás, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Porcelan-csesze-aljjal-aranyszinu-es-figuralis-dekorral-matricas-jelzett-apro-kopasnyom~II2327641
2327641
11253
388
4200
Kikiáltási ár:
4 200 Ft 11,35 EUR , 12,35 USD
Leírás: Porcelán csésze aljjal, aranyszínű és figurális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 4 cm. alj d. 11 cm
: karap_norbert