Hollóházi porcelán art deco kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-art-deco-kutya-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-11C3976-5-cm~II2331296
2331296
11199
388
Leírás: Hollóházi porcelán art deco kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11×6,5 cm
: nagy_andras