Csehszlovák porcelán tartó, 3 db, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 23... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/388/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Csehszlovak-porcelan-tarto-3-db-matricas-jelzett-kopasokkal-m-23-cm~II2328187
2328187
11308
388
Leírás: Csehszlovák porcelán tartó, 3 db, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 23 cm
: pelikán_kristóf