Kerámiák Tételek száma: 78
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2293133
11060
388
Art-ceramics
Pataki Kerámia karácsonyi gyertyatartó pár, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 10 cm 2333620
11061
388
Art-ceramics
Váza. Hungária kerámia iparművész hsz. Mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 30 cm 2309166
11062
388
Art-ceramics
Árvácskás váza és kancsócska 2 db matricás. Jelzés nélkül, hibátlan. 12 cm, 9 cm 2304130
11063
388
4800
Art-ceramics
Villeroy & Boch festett kerámia tál, apró kopásokkal, d: 28 cm 2235154
11064
388
Art-ceramics
Fekete mázas kerámia váza. Jelzés nélkül, alján sérült. 20 cm 2300067
11065
388
Art-ceramics
Fehér mázas kerámia papagáj, máz alatti hajszálrepedésekkel, jelzés nélkül, m: 20 cm 2227462
11066
388
Art-ceramics
Katedrális, mázas kerámia falikép, jelzett, apró mázhibákkal, 16,5×8,5 cm 2297668
11067
388
Art-ceramics
Gránit 6 személyes, tulipán mintás kévés készlet. Mázas kerámia, apró hibákkal 2311366
11068
388
Art-ceramics
Kerámia mokkás készlet hiányos + 1 db kiöntő. Jelzés nélkül. 2215254
11069
388
Art-ceramics
Kézzel festett figurális kerámia pálinkatartásra alkalmas alak, 6 db pálinkás pohárral, lepattanással, kopásokkal, alak: 29 cm, pohár: 5 cm 2328227
11070
388
Art-ceramics
Felemás színű kerámia váza, festett, mázas, hibátlan, m: 34 cm 2327752
11071
388
Art-ceramics
Furulyázó kerámia fiú, lepattanásokkal, m: 18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft