Militária

Tételek száma: 41

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. Rohamcsapat 1914-1917 Br sapkajelvény ARKANZAS gyártói jelzéssel (34x24mm) T:1-
31498.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Rohamcsapat 1914-1917" Br sapkajelvény "ARKANZAS" gyártói jelzéssel (34x24mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 patina Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class Ag decoration with hallmark on the edge, with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF patina NMK 306.
31499.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 patina Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF patina NMK 306.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
10
1917. Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign: Kautsch T:2  Hungary 1917. Medal for Bravery Br decoration without ribbon. Sign: Kautsch C:XF  NMK 310.
31500.

1917. "Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Medal for Bravery" Br decoration without ribbon. Sign: Kautsch C:XF NMK 310.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1917. Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini Br kitüntetés eredet, de sérült mellszalaggal. Szign: Kautsch T:2 Hungary 1917. Medal for Bravery Br decoration with original, but damaged ribbon. Sign: Kautsch C:XF NMK 310.
31501.

1917. "Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini" Br kitüntetés eredet, de sérült mellszalaggal. Szign: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Medal for Bravery" Br decoration with original, but damaged ribbon. Sign: Kautsch C:XF NMK 310.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZE jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2,2- Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon and swords gilt bronze decoration with ribbon, BRONZE hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK 326.
31502.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2,2- Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon and swords" gilt bronze decoration with ribbon, "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF,VF NMK 326.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
21
31503.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon after the first wound. Sign.: R. Placht C:XF,VF NMK 328.
31504.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after the first wound. Sign.: R. Placht C:XF,VF NMK 328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. Béke 1918 Zn sapkajelvény (35x39mm) T:1 hajlott tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. Frieden 1918 (Peace 1918) Zn cap badge (35x39mm) C:UNC bent needle
31505.

Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "Béke 1918" Zn sapkajelvény (35x39mm) T:1 hajlott tű / Austro-Hungarian Monarchy 1918. "Frieden 1918 (Peace 1918)" Zn cap badge (35x39mm) C:UNC bent needle

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10
31506.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
1928. Somogyvármegye Levente Versenyei 1928 / Patria aranyozott Br emlékérem ARKANZAS BUDAPEST gyártói jelzéssel (30,5mm) T:2,2-
31507.

1928. "Somogyvármegye Levente Versenyei 1928 / Patria" aranyozott Br emlékérem "ARKANZAS BUDAPEST" gyártói jelzéssel (30,5mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berán Nándor (1889-1965) ~1930. Bercsényi-Tüzérek Br emlékérem (45x50mm) T:2
31508.

Berán Nándor (1889-1965) ~1930. "Bercsényi-Tüzérek" Br emlékérem (45x50mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930-1940. Nagy Magyarországért ezüstözött rohamcsapat kitűző (26x26mm) T:1- kis patina
31509.

~1930-1940. "Nagy Magyarországért" ezüstözött rohamcsapat kitűző (26x26mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft